10 lietas, kurām ir jābūt aizdevuma līgumā

29 September 2023

Slēdzot kredīta līgumu, neatkarīgi no tā, vai aizņematies bankā vai kādā no nebanku kompānijām, ļoti svarīgs ir labi izstrādāts aizdevuma līgums. Aizdevuma līgumā ir izklāstīti abu pušu noteikumi, nosacījumi un pienākumi, nodrošinot skaidrību un aizsardzību visā aizdevuma procesā. Lai nodrošinātu veiksmīgu kreditēšanas pieredzi, šeit ir desmit būtiskās sastāvdaļas, kurām ir jābūt ikvienā aizdevuma līgumā:

↪ Read more

Kā blokķēdi izmanto banku sistēmās visā pasaulē?

07 July 2023


Blokķēdes tehnoloģija, kas sākotnēji tika ieviesta kā kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, pamatā esošā tehnoloģija, ir attīstījusies un mūsdienās to izmanto daudz un dažādās jomās, arī tradicionālajā banku sekotorā. Šajā rakstā aplūkosim, kas ir blokķēde, izplatītākos sektorus, kur tiek lietota šī tehnoloģija un kā blokķēde izmainījusi banku sektoru, piedāvājot uzlabotu drošību, pārredzamību un efektivitāti.

↪ Read more

5 finanšu lietotnes, kas Tev palīdzēs pārvaldīt savu budžetu

07 July 2023

Budžeta plānošana ir būtisks personīgo finanšu pārvaldības aspekts, kas ļauj kontrolēt savu naudu un sasniegt dažādus finanšu mērķus. Tomēr ienākumu, izdevumu un iekrājumu uzskaite var būt sarežģīta bez piemērotiem palīglīdzekļiem. Tāpēc, bieži vien noder budžeta aplikācijas, ka palīdz sastādīt budžetu un sekot līdzi tēriņiem. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs budžeta plānošanā vai vēlies uzlabot esošā budžeta stratēģiju, lietotnes piedāvā virkni funkciju, lai vienkāršotu procesu un sniegtu vērtīgu ieskatu Tavos tēriņos un iespējās gudrāk pārvaldīt finanses.


↪ Read more

Manas Tiesas


Viss, kas jums jāzina personīgo finanšu juridiskajā kontekstā.